CERTYFIKATY W I EDYCJI - 2011

Lista gmin i powiatów certyfikowanych w roku 2011:

Gminy o liczbie do 20.000 mieszkańców

Powiat Świecki

Powiat Olecki

Wyróżnienia "Mecenas Wiedzy":

Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa - wyróżnienie przyznano w dowód uznania za wdrożenie w Krakowie nowoczesnego, wieloobszarowego systemu pomocy stypendialnej dla zdolnej młodzieży, wspieranie szkolnictwa zawodowego i specjalnego oraz osobisty wkład w dzieło budowy Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia - wyróżnienie przyznano w dowód uznania zaangażowania Prezydenta w rozwój współpracy samorządu ze środowiskami akademickimi, a w szczególności za powołanie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ oraz wspieranie programu „Wrocławskie Centrum Akademickie”.

Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego -  wyróżnienie przyznano w dowód uznania za wdrożenie w gminie autorskich projektów: „Grant oświatowy Gminy Sępólno Krajeńskie” i „Program Aktywności Lokalnej dla Gminy Sępólno Krajeńskie na lata 2010-2013” oraz upowszechnianie nowoczesnych metod zarządzania oświatą.

Bogusław Król, Wójt Gminy Zielonki - wyróżnienie przyznano w dowód uznania za budowę w Zielonkach nowoczesnej bazy oświatowej i sportowej oraz rozwój infrastruktury informatycznej na terenie gminy.

Józef Grzegorz Kurek, Burmistrz Mszczonowa - wyróżnienie przyznano w dowód uznania za rozwój miejskiej infrastruktury oświatowej oraz skuteczność w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na działalność edukacyjną.